Po několikaletých zkušenostech na poli BODYARTS jsme se rozhodli o tyto nabyté zkušenosti podělit právě s Vámi, kdož o zkrášlení těla teprve uvažujete, ale i pro ty, kteří již svůj malý doplněk vizáže mají. Pro mnohé se náš odborný magazín stává nepostradatelným pomocníkem při získávání informací a rad pro výše zmíněné benjamínky, stejně tak pro staré známé tváře z prostředí profesionálních studií a salónů.
Z metodického hlediska jsou stěžejními tématy BODYART MAGAZÍNU tetování, piercing, henna, skarifikace, branding, cutting, bodypainting, kosmetika, airbrush, vlasová móda … Náš záběr je však omnoho rozsáhlejší. Dlouhodobým snažením redakce je nejen kvalitní informační a metodický servis pro různá profesionální studia a jejich zákazníky, zároveň ale také popularizovat životní styl BODYARTS pro širší veřejnost. Proto jsme se rozhodli prolomit letitou bariéru, že tetovaní či skarifikovaní mohou být pouze kriminální živly apod. Stejně tak se snažíme pomoci nalézt cestu pro ty, kteří potencionálně inklinují k ozdobování se nebo si tuto cestu teprve hledají.
BODYART MAGAZÍN si udržuje „federální“ charakter, proto se jeho distribuce zaměřuje také na naše bývalé spoluobčany ze Slovenska - ať už jde o témata, sestavení redakčního týmu nebo jazykové prezentace. Naše redakce sídlí na Moravě u města Žďár nad Sázavou, podstatné pro naše čtenáře ale je, že náš magazín mohou získat i v tom nejmenším studiu jak v Česku tak na Slovensku a všichni naši čtenáři jsou pro nás zcela rovnocenní.
To vše platí nejen pro tištěnou verzi magazínu, ale samozřejmě i pro webovou verzi. Všechny Vaše připomínky, názory, rady a komentáře k obsahu a grafice magazínu rádi přivítáme na naší kontaktní nebo emailové adrese.
 

Email: info@bodyartmag.cz
Web: www.bodyartmag.cz