Leah Jung

 

Přinášíme Vám krátký rozhovor s jednou zajímavou modelkou a talentovanou  

hudebnicí z New Yorku.

 

 

Jak si se dostala k tetování?

Když o tom tak přemýšlím, tak jsem nikdy nebyla vystavena tetování jako malá, krom toho, že jsem tetování viděla na hudebnících na MTV, když stálo ještě za to. Moje rodina se o tetování nikdy nebavila ani v dobrém ani ve zlém.  Ale já jsme první z rodiny, kdo má tetování. Když jsem začala brouzdat na internetu, fascinovala mě modifikace těla a trochu víc jsem to začala zkoumat. Pak přišlo roztahování mých uší, když mi bylo asi 15 a v 16 jsem jak e nechala moje kamarádka tetovat u jednoho známého u něj doma, během čehož vypila skoro celou flašku whisky. To mě trochu pomohlo počkat s prvním tetováním až do mých 18 let.

 

Co tě vedlo k tom

u se nechat takto rozsáhle tetovat?

Vše spojené s mým tetováním pro mě bylo pozitivním zážitkem. Cením si všech mých tetování a obdivuji další lidi s krásnými kérkami. Tak proč přestat?

 

Ty se také pohybuješ v hudebním průmyslu, jak k tomu došlo?

Já koketovala se zpěvem dávno před tím, než jsme se začala objevovat na stránkách magazínů. Pak jsme se seznámila s hudebníka a producenty, kteří mi nabídli spolupráci. Možná k tomu pomohly právě moje fotografie. Můj nenovější projekt je s jedním hip-hoperem se kterým jsme právě dokončili píseň s názvem I miss You a natáčení videa.